drukidlatransportu.pl należy do działającej w Łodzi od 1997 roku Firmy "Druk-Hurt". Początkowo rodzinna firma handlowa zajmująca się sprzedażą druków akcydensowych bardzo szybko zostaje przekształcona w drukarnię offsetową pracującą na najbardziej popularnej w owym czasie maszynie offsetowej ROMAYOR. W maju 2008 roku, w nowo wybudowanej siedziby w Łodzi przy ul. Okręgowej 40 rozpoczyna się okres dynamicznych zmian. Zdobywając nowe doświadczenia i podążając za szybko zmieniającą się technologią wykorzystywaną na potrzeby druku offsetowego zainstalowaliśmy system CTP i kolejną maszynę offsetową RYOBI 662 PF oraz wyposażyliśmy własną introligatornię.

W 2012 roku zakupiliśmy nową krajarkę Schneider Senator S-line 115H CT, a w czerwcu 2013 roku nasz park maszynowy został poszerzony o nową czterokolorową offsetową maszynę drukującą w formacie B3.

Dynamiczny i ewolucyjny rozwój, inwestycje w park maszynowy sprawiły, że obecnie jesteśmy w stanie zaoferować różnorodne usługi, począwszy od prostych jednokolorowych i wielokolorowych akcydensów manipulacyjnych czy opakowaniowych, do wielobarwnych prac na najwyższym poziomie sztuki poligraficznej. Gwarancją takiej jakości są nie tylko maszyny i urządzenia, są nią ludzie – nieduży ale doświadczony zespół, który rozwijał się i krzepł wraz z firmą.

Gorąco zapraszamy do wspólnego z nami tworzenia wizerunku Państwa firmy, promowania produktu lub usług.